لیفت ابرو با عمل های غیرجراحی ابرو

عمل‌های غیرجراحی ابرو

تزریق بوتاکس ژل و لیفت با نح در این گروه هستند در درجه اول، نتایج طبیعی به نظر می‌رسد. ظاهر شما کمتر خسته به نطر رسیده و پیشانی شما شاداب‌تر می‌شود. با این جوانسازی، تمام احساسات و هیجانات شما زنده می‌شود. اثربخشی درمان به ماهیت درمان بستگی دارد. نتایج حاصل از عمل غیرجراحی تزریق بوتاکس برای مدت حدود چهار ماه در صورت باقی می‌ماند در حالی که نتایج حاصل از تزریق ژل برای مدت یک تا دو سال باقی خواهد ماند. نتایج حاصل از بالا کشیدن با نخ هم تا چهار سال دوام خواهد داشت.

تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس برای لیفت ابرو یک روش آسان و سریع است که می‌تواند در کمترین زمان ممکن، مشکل افتادگی خفیف ابرو را حل کند. تزریق بوتاکس با از بین بردن چین و چروک سطحی پوست و بالا بردن ابروها، چهره شما را جوان‌تر نشان خواهد داد.تزریق بوتاکس که یک پروتئین شل کننده طبیعی و خالص است باعث شل شدن موقتی عضلات می‌شود. با این کار عضلاتی که وظیفه بالا کشیدن ابرو را دارند ، می‌توانند آزادانه و بدون مانع این کار را انجام داده و ظاهری طبیعی به ابروها بدهند.هزینه بوتاکس ابرو و پیشانی بسته به میزان ژل تزریقی در افراد مختلف، متفاوت خواهد بود.

تزریق ژل

اسید هیالورانیک باعث افزایش حجم زیر پوست می‌شود. با افزایش سن، ا زمیزان اسید هیالورانیک در بدن کاسته می‌شود. ژل حاوی موادی است که باعث افزایش حجم و آب (هیدراسیون) زیر پوست می‌شود.

برای بالا کشیدن ابرو در عمل غیرجراحی تزریق ژل، از ژل‌های حاوی مواد بازگردانده حجم پوست استفاده می‌شود که پوست را بالا کشیده و ابروها را در محل طبیعی و جوانی خود باز می‌گردانند.

لیفت با نخ

در هنگام لیفت با نخ، از نخ‌های نازک PDO که در زیر پوست پیشانی و ابروها قرار داده می‌شوند استفاده می‌شود. با این کار لیفت ظریفی در ناحیه تحت درمان انجام می‌شود که باعث جوان‌تر به نظر رسیدن پوست آن منطقه می‌شود.