هزینه لیپوماتیک یا پیکرتراشی و ابدومینوپلاستی

هزینۀ لیپوماتیک یا پیکرتراشی  و ابدومینوپلاستیهزینۀ لیپوماتیک یا پیکرتراشی  و ابدومینوپلاستی چقدر است؟

اطلاع از هزینه ها اولین سوالاتی است که اشخاص  در مراجعه به جراح مطرح می کنند و یکی از عوامل مهمی است  که افراد در جراحی های زیبایی شکم و پهلو یا تناسب اندام به آن توجه می کنند و ذهنشان را درگیر می کند،هزینه عمل است که با به وجود آمدن تبلیغات رنگارنگ و زیاد در این زمینه که قیمت های متنوع خودشان را دارند و گاهی تفاوت قیمتها با یکدیگر بسیار زیاد و نامعقول هم هست، افراد در انتخاب هایشان دچار شک و تردید می شوند .

  عمل کوچک کردن شکم یا ابدومینوپلاستی با توجه به ، میزان چربی انباشته شده  و پوست اضافه شکم و اقداماتی که باید صورت گیرد و دستمزد جراح متخصص پلاستیک و هزینه های کلینیک و مدت بستری متغیر است .

هزینه این جراحی برای تمام بیماران یکسان نیست و در کل شامل موارد زیر می‌شود :

  •  هزینه بیهوشی
  •  هزینه جراح
  • هزینه مرکز جراحی
  • هزینه داروهای مورد نیاز و  تجویز شده
  • و عکس  هزینه آزمایش‌ها
  • قیمت گن پس از جراحی

دستمزد جراح با توجه به تجربه ، نوع عمل و موقعیت جغرافیایی تعیین می‌شود. اکثر خوب است بدانید شرکت‌های بیمه هزینه جراحی زیبایی شکم یا عوارض آن را پوشش نمی‌دهند و مراکز جراحی هم بسته به نوع خدماتی که به شما از نظر کیفیت ارائه می دهند هزینه های متفاوتی دارند . بهتر است قبل از هر تصمیمی در این مورد علاوه بر انتخاب یک جراح با سابقه و کار بلد حتما از مرکزی که قرار است جراحی شمادر آنجا انجام شود بازدید کنید و مشاوره بیهوشی را انجام دهید . به شما پیشنهاد میکنیم حتما  جهت اطلاع از هزینه ها به جراح یا مرکز جراحی به صورت حضوری مراجعه کنید و به اطلاعاتی که  از  طریق تبلیغات بدست میاورید اعتماد نکنید.