هزینه درمان نازایی و ناباروری چقدر است؟

جالب است بدانید امروزه همه روش‌های درمان ناباروری موجود در جهان با کیفیتی هم‌تراز بهترین مراکز دنیا در  مرکز جراحی دکتر دبیر اشرافی  ارائه می‌شود.

درمان نازایی و ناباروری در تمام دنیا یک درمان گران‌قیمت است. هزینه درمان ناباروری در کشور ما حدود یک دهم کشورهای اروپایی و آمریکایی است  و از آنجا که بسیاری از تجهیزات و داروهایی که برای درمان ناباروری در کشور مورد استفاده قرار می‌گیرد، وارداتی است، تحریم های اخیر تاثیر زیادی بر هزینه های تامین دارو و تجهیزات گذاشته و  و بسیاری از این داروها شامل بیمه نمی شود مجموع این مسائل  موجب ایجاد این تفکر که درمان نازایی وناباروری  در مراکز خصوصی بسیار گرانقیمت و دور از دسترس است شده   با این وجود تیم مدیریتی مرکز درمان نازایی و ناباروریدکتر دبیر اشرافی با بکارگیری سیاست های درست  کنترل هزینه ها بهترین خدمات را با مناسب ترین هزینه به زوجین ارایه می کند.

 نکته مهم دیگری که نیاز به توضیح دارد این است که بسیاری از مراجعین به صورت تلفنی یا از طریق پیام رسان ها از هزینه های IVF و IUI و سایر روش های درمانی سوال می کنند اما در واقع بدون بررسی شرایط و انجام آزمایش های لازم و قبل از تشخیص پزشک و انتخاب روش درمانی ما نمی توانیم هزینه مشخص شده ای را اعلام نماییم.پس بهترین پیشنهاد ما به شما مراجعه حضوری و کسب اطلاعات در جلسه ویزیت از پزشک است.