مرکز جراحی محدود غزال

از اوایل سال 1398  طرح  اعتبار بخشی مراکز جراحی محدود  با هدف اصلی آن  ، توسعه کیفی یکپارچه در راستای ارائه خدمات موثر و ایمن به بیماران است مانند بیمارستان ها آغاز شد.

اعتبار بخشي چيست؟
اعتباربخشي، يک فرآيند است، سيستمي مجزا و متفاوت با نظام مراقبت از سلامتي که معمولاً غيردولتي است. و در صورت پيوستن به مجموعه‌اي از الزامات (استانداردها) که جهت بهبود کيفيت و ايمني مراقبت طراحي  شده است ، قادر به محاسبه و ارزيابي نظام مراقبت از سلامت  است .  
اعتباربخشي، در يک سازمان، تعهدي آشکار در جهت بهبود کيفيت و ايمني مراقبت از بيمار، اطمينان از محيط مراقبتي ايمن و فعاليتي مستمر براي کاهش خطراتي که بيماران و کارکنان را تهديد مي‌کنند، فراهم مي‌نمايد.   
فوايد اعتباربخشي چيست؟
فرآيند اعتباربخشي براي ايجاد فرهنگ ايمني و کيفيت، در سازماني که مي‌کوشد تا روش‌هاي مراقبت از بيمار را همواره ارتقاء دهد، طراحي شده است.

 براي دست‌يابي به اين اهداف  به موارد زیر توجه نموده ایم  :

  • سعی در افزايش اعتماد عمومي  به مرکز جراحی محدود غزال فعال در زمینه درمان نازایی و ناباروری و جراحی زیبایی .
  • برای ما ايمني و کيفيت مراقبت از بيماران اهميت دارد؛
  • آماده کردن فضاي کاري امن و نتيجه بخش که رضايت کارکنان را تامين کند؛
  • گوش دادن به بيمار و همراهان ، احترام به حقوق ايشان  
  • ايجاد فرهنگ يادگيري از گزارش‌هاي به موقع در مورد رويدادهاي ناخوشايند و مسائل ايمني در پرسنل
  • ايجاد رهبري مشترک، براي تنظيم اولويت‌ها و رهبري مستمر، براي کيفيت و ايمني بيمار در تمام سطوح.

 مرکز جراحی محدود دکتر دبیر اشرافی با استقبال از این طرح  در سال 1399 با به روز رسانی تجهیزات و تغییرات مثبت به نام مرکز جراحی  محدود غزال تغییر نام داد و به اعتبار سال ها  تجربه و سابقه درخشان روحی جوان و پویا یافت.

درمرکز جراحی محدود غزال   افتخار همکاری با اساتید جراح پلاستیک و گوش و حلق و بینی و کادر بیهوشی بسیار با تجربه و کاردان را  داریم  .  

کلیه پزشکان و پرسنل  این مرکز  بر آن هستند که با تمام وجود خدمات هر چه بهتر و بیشتر را در اختیار بیماران قرار دهند تا بیمار با سلامت و رضایتمندی کامل از مرکز ترخیص شود .

 ما در مرکز جراحی محدود غزال  کوشیده ایم تا خدمات را به شایستگی به مراجعین ارائه نماییم و کیفبت ارائه این خدمات را با روش های مختلفی  می سنجیم شما عزیزان از طریق این لینک می توانید نظرات خود را با ما در میان بگذارید .